Dnia 16-01-2013r ODWIEDZIN BYŁO 1922 DNIA 05-12-2012r. PADŁ REKORD ODWIEDZIN STRONY JUNIORÓW OBECNYCH 1758 OSÓB
DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!
Juniorzy » Liga Okręgowa |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
2006/2007.
1 Sezon.
1 Olchowa..
2. Pomień.
3. Wielopole. brak danych
4. Czekaj.
5. Glinik.
2007/2008 r.
2 sezon
Mecze. Punkty Bramki/Stracone
1Pogórze 13 26 36-19
2Glinik 13 22 31-19
3Zagorzyce 13 19 41-22
4Czekaj 13 19 29-25
5Brzostowianka 13 16 25-29
6Jodłowa 13 14 29-38
7Skarbek 13 6 23-54
2008/2009r
3 sezon
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczy |
Punktów |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
Bramki |
Bilans |
1. | LKS WIELOPOLE | 16 | 39 | 12 | 3 | 1 | 68 - 15 | 53 |
2. | UKS CZEKAJ | 16 | 36 | 11 | 3 | 2 | 35 - 13 | 21 |
3. | JKS GLINIK | 16 | 17 | 4 | 6 | 6 | 20 - 38 | -18 |
4. | UKS PŁOMIEŃ ZAGORZYCE | 16 | 11 | 3 | 2 | 11 | 25 - 56 | -35 |
5. | MKS SKARBEK GOGOŁÓW | 16 | 7 | 2 | 2 | 12 | 26 - 51 | -25 |
Sezon 4 2009/2010r
Poz. |
Nazwa drużyny |
Meczów |
Pkt. |
Wyg. |
Rem. |
Por. |
Bramki |
Bilans |
1. | 14 | 37 | 12 | 1 | 1 | 86 - 20 | +66 | |
2. | 14 | 27 | 9 | 0 | 5 | 31 - 26 | +5 | |
3. | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 34 - 35 | -1 | |
4. | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 51 - 29 | +22 | |
5. | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 29 - 26 | +3 | |
6. | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 38 - 56 | -18 | |
7. | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 36 - 39 | -3 | |
8. | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 31 - 105 | -74 |
Sezon 5 2010-2011r
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Sezon 6 2011-2012
Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.Victoria Ocieka 14 35 11 2 1 87 - 13 +74
2.Płomień Zagorzyce 14 33 11 0 3 81 - 22 +59
3.Inter Gnojnica 14 28 9 1 4 46 - 24 +22
4.Kaskada Kamionka 14 24 8 0 6 31 - 29 +2
5.LKS Łopuchowa 14 16 5 1 8 43 - 62 -19
6.Olchovia Olchowa 14 14 4 2 8 29 - 46 -17
7.Progres Kawęczyn 14 7 2 1 11 15 - 70 -55
8.Borkovia Borek Wielki 14 7 2 1 11 14 - 80 -66
Sezon 7 2012-2013
Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Płomień Zagorzyce 20 47 15 2 3 94 - 26 +68
2.
Olchovia Olchowa 20 38 12 2 6 69 - 26 +43
3.
Sokół Krzywa 20 38 11 5 4 47 - 23 +24
4.
Victoria Ocieka 20 38 11 5 4 49 - 30 +19
5.
Inter Gnojnica 20 36 11 3 6 55 - 40 +15
6.
Kaskada Kamionka 20 35 10 5 5 43 - 25 +18
7.
LKS Łopuchowa 20 33 10 3 7 58 - 40 +18
8.
Plon Klęczany 20 21 5 6 9 38 - 47 -9
9.
Borkowia Borek Wielki 20 10 3 1 16 38 - 116 -78
10.
Progres Kawęczyn 20 9 3 0 17 20 - 71 -51
11.
LKS Stasiówka 20 9 3 0 17 18 - 85 -67
|
Najbliższa kolejka 1 |